Служби та сервіси

«ГЕНШТАБ» - оперативний центр супроводу бізнесу.

Наші служби підтримки до ваших послуг:

 

1.  Бухгалтерська служба
Повний або частковий бухгалтерський супровід на умовах абонентського обслуговування або разових послуг (бухоблік, податкове адміністрування, звітність, документообіг, консультування, відновлення звітності, ревізія підрозділів, інвентаризація тощо).

2.  Служба супроводу
Кадровий облік (штат, зарплата, інструктажі, посадові інструкції, контракти) та юридичний супровід (реєстрація-ліквідація підприємства, патентна реєстрація ТМ, промислових зразків, договори, контракти,).

3.  Служба забезпечення
Розробка та виготовлення рекламної, поліграфічної та сувенірної продукції, презентаційних матеріалів. Виготовляємо штампи, печатки і забезпечуємо канцтоварами і офісним приладдям (зокрема і меблями). 

4.Оперативна служба
Участь та супровід новостворених підприємств (start-up), бізнесових та творчих проектів. Вирішення питань та організація підтримки рекламних кампаній. Надаємо агентські послуги від наших партнерів: дизайн-студій (веб, графіка, інтер*єр), промо, івент та рекламних агенцій, фотографів, стилістів, копірайтерів, художників, моделей тощо.


«ГЕНШТАБ» - багатогалузева компанія, яка не тільки надає послуги іншим бізнесам, а й зацікавлена в розвитку власних проектів або в участі у спільних проектах.